استادیوم آزادی 65 درصد مقصر شد، پیمانکار برق 35 درصد

به گزارش کلاه عطا، دادگاه دوباره به آنالیز پرونده مرگ عماد پرداخت و در تازه ترین رأی، استادیوم آزادی 65 درصد و پیمانکار 35 درصد مقصر اعلام شده اند.

استادیوم آزادی 65 درصد مقصر شد، پیمانکار برق 35 درصد

به گزارش گروه ورزشی کلاه عطا، سال جاری بعد از بازی رفت پرسپولیس و صنعت نفت در استادیوم آزادی اتفاق بسیار تلخی رخ داد. عماد صفی کمک کودک 6 ساله ای که پدرش در استادیوم اقلام ورزشی می فروخت، حین بازی با داربست های مقابل گیت ها، دچار برق گرفتگی شد و از جهان رفت. این حادثه به قدری تلخ و دلخراش بود که تا چند هفته رسانه ها درباره اش نوشتند. حالا مدتی از این اتفاق گذشته و البته که رسانه ها کمتر نسبت به آن توجه نشان می دهند.

اما پرونده مرگ عماد وارد فاز جدیدی شد. پیش از این پیمانکار برق و استادیوم آزادی هر کدام 50 درصد مقصر شناخته شدند و قرار بود هر کدام 180 میلیون تومان از دیه 360 میلیونی را بپردازند. بعد از اعتراضی که پیمانکار برق کرد، دادگاه دوباره به آنالیز پرونده پرداخت و در تازه ترین رأی، استادیوم آزادی 65 درصد و پیمانکار 35 درصد مقصر اعلام شده اند. در این باره از پدر عماد سؤال کردیم که گفت: بله، این خبر درست است ولی هنوز رأی قطعی نیست. قرار بر این شده تا در هفته آینده رأی نهایی اعلام گردد.

استادیوم آزادی به رأی صادره اعتراض نموده است. فعلاً خانواده صفی کمک که همچنان عزادار هستند وسط گیر نموده اند. قرار بود رأی پرونده زودتر از این ها اعلام گردد. البته مقامات قضایی به شدت پیگیر پرونده بود و گویا با پیچیدگی هایی روبه رو شده اند. پدر مرحوم عماد می گوید: من هم مطمئن هستم دادگاه به زودی رأی نهایی را صادر می نماید.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "استادیوم آزادی 65 درصد مقصر شد، پیمانکار برق 35 درصد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استادیوم آزادی 65 درصد مقصر شد، پیمانکار برق 35 درصد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید