هشدار ، خراسان رضوی سه شنبه 23 اردیبهشت بارانی و سرد می گردد

به گزارش کلاه عطا، بارش رگباری باران با احتمال آبگرفتگی و سیلاب همراه با کاهش 10 درجه ای دما سه شنبه 23 اردیبهشت خراسان رضوی را فرا می گیرد.

هشدار ، خراسان رضوی سه شنبه 23 اردیبهشت بارانی و سرد می گردد

به گزارش کلاه عطا به نقل از ایرنا، کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی دوشنبه 22 اردیبهشت با بیان این مطلب اضافه نمود: فعالیت سامانه بارشی از عصر امروز دوشنبه 22 اردیبهشت از نواحی شمالی و غربی این استان همراه با افزایش ابر و وزش باد شروع می گردد و روز سه شنبه 23 اردیبهشت بارش های رگباری بیشتر نقاط استان را فرا می گیرد.

مرتضی اثمری اضافه نمود: این بارش ها همراه با رعد و برق با احتمال آبگرفتگی معابر، ایجاد رواناب و سیلابی شدن مسیل ها پیش بینی شده است.

وی اضافه نمود: به دنبال فعالیت این سیستم بارشی که به تدریج از روز چهارشنبه هفته جاری 24 اردیبهشت انتها می بابد طی امروز و فردا وزش باد شدید در بیشتر مناطق استان رخ خواهد داد.

کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی با اشاره به افت 10 درجه ای دما در خراسان رضوی اضافه نمود: بیشینه دمای هوای امروز مشهد 29 درجه سلسیوس پیش بینی شده است که فردا سه شنبه 23 اردیبهشت و چهارشنبه هفته جاری 24 اردیبهشت به ترتیب به 19 و 18 درجه می رسد.

اثمری اضافه نمود: کمینه دمای هوای مشهد نیز طی این مدت از 15 به 11 درجه سلسیوس کاهش مییابد، اما از روز پنج شنبه این هفته شاهد افزایش میانگین دما در مناطق مختلف استان خراسان رضوی خواهیم بود.

وی ادامه داد: قوچان با کمینه دمای هوای 10 درجه سلسیوس و سرخس با بیشینه دمای هوای 33 درجه به ترتیب سردترین و گرمترین شهرستان های خراسان رضوی طی 24 ساعت گذشته بوده اند.

اثمری اضافه نمود: بیشترین شدت وزش باد طی این مدت در شهرستان سبزوار با سرعت 40 کیلومتر در ساعت گزارش شده است.

منبع: همشهری آنلاین

به "هشدار ، خراسان رضوی سه شنبه 23 اردیبهشت بارانی و سرد می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار ، خراسان رضوی سه شنبه 23 اردیبهشت بارانی و سرد می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید