نیروی دریایی ارتش آماده جانفشانی برای کشور است

به گزارش کلاه عطا، فرمانده نیروی دریایی ارتش در دیدار با خانواده شهید حسین سپهری اهرمی از شهدای ناوچه کنارک گفت: نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در دفاع از کیان، ارزش ها و مرزهای میهن اسلامی، آماده حماسه آفرینی، جانفشانی و شهادت هستند.

نیروی دریایی ارتش آماده جانفشانی برای کشور است

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری کلاه عطا، امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش در دیدار با خانواده شهید حسین سپهری اهرمی از شهدای ناوچه کنارک اظهار کرد: شهادت در فرهنگ مسلمانان و ملت ایران دارای جایگاه والا و الهی است.

وی اظهار داشت: نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در دفاع از کیان، ارزش ها و مرزهای میهن اسلامی، آماده حماسه آفرینی، جانفشانی و شهادت هستند.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه اقتدار و صلابت ایران اسلامی مدیون رشادت ها و جانفشانی های شهدای والامقام است گفت: شهدای گرانقدر در راستای اقتدار نظام اسلامی، فداکاری و حماسه آفرینی کردند و از همه تعلقات دنیوی گذشتند و به قرب الهی نائل آمدند.

وی با بیان اینکه خانواده های معظم شهدا سبب برکت این مملکت هستند و باید قدردان کلاه عطان باشیم گفت: شکیبایی خانواده معظم شهدا یک الگو و درس بزرگ برای آحاد جامعه و ایثار و ازخودگذشتگی شهدا و صبر و شکیبایی خانواده های کلاه عطان از مهم ترین عوامل عزت و اقتدار ایران اسلامی است.

فرمانده نیروی دریایی ارتش خانواده شهدای گرانقدر را الگو و اسوه صبر و مقاومت دانست و با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ناوچه کنارک افزود: خون شهدا سبب تبلور روحیه ایثارگری و شجاعت در جامعه می شود و حماسه شهید حسین سپهری اهرمی برای حراست از آب های میهن اسلامی و حفظ منافع ایران اسلامی تا ابد جاوید و پایدار است.

4129/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "نیروی دریایی ارتش آماده جانفشانی برای کشور است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیروی دریایی ارتش آماده جانفشانی برای کشور است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید