قنبری: دبیر حرف درستی می زند، ما هم از هفت خوان رستم عبور کردیم

به گزارش کلاه عطا، عضو سابق تیم ملی کشتی آزاد گفت: به نظر من دبیر کار درستی انجام می دهد و انتخابی تیم ملی باید ملاک اصلی کشتی باشد.

قنبری: دبیر حرف درستی می زند، ما هم از هفت خوان رستم عبور کردیم

فریدون قنبری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی کلاه عطا در خصوص حاشیه هایی که پیرامون اجرای چرخه انتخابی تیم ملی کشتی ایجاد شده است، گفت: برگزاری انتخابی تیم ملی همواره و در هر شرایطی خوب است. علیرضا دبیر حرف درستی می زند. من نمی دانم چرا باید با این حرف موضع داشت. ملی پوش کشتی باید با مسابقه انتخابی به عضویت تیم ملی دربیاید.

وی با اشاره به زمان قهرمانی خودش، تأکید کرد: ما هم مسابقه انتخابی می دادیم، نه یک بار، بلکه چند بار و بعد صاحب دوبنده تیم ملی می شدیم. همان سالی که من ملی پوش شدم، در مسابقات قهرمان کشوری به مقام اول رسیدم، بعد در لیگ همه 84 کیلویی ها را بردم. در جام تختی هم اول شدم و تازه آن وقت بود که برای تیم ملی انتخاب شدم و البته در آخر محرومم کردند و مرا به جهانی نیویورک که حقم بود، نبردند.

قنبری ادامه داد: باید هفت خوان رستم را پشت سر می گذاشتیم تا ملی پوش شویم. اینکه حالا هم قرار باشد ملی پوش با مسابقه و خودش انتخاب گردد، کار درستی است. به نظر من دبیر کار درستی انجام می دهد. انتخابی تیم ملی باید ملاک اصلی کشتی باشد. دبیر رئیس فدراسیون است و می خواهد حتماً ملی پوشان با این روش انتخاب شوند.

وی یادآور شد: دبیر همدوره ما بوده و ما در همه انتخابی ها شرکت می کردیم. آن موقع هم محمدرضا طالقانی رئیس بود و قطعاً نظرات او اجرا می شد. بعضی می گویند همه چیز دست ما باشد و خودمان انتخاب کنیم که این اشتباه است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "قنبری: دبیر حرف درستی می زند، ما هم از هفت خوان رستم عبور کردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قنبری: دبیر حرف درستی می زند، ما هم از هفت خوان رستم عبور کردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید