ستاره پیشین تیم ملی در بیمارستان بستری شد

به گزارش کلاه عطا، کریم باوی، پیشکسوت فوتبال کشورمان که این روز ها با بیماری کبدی دست و پنجه نرم می کند، نیازمند مساعدت مسئولین و مردم است.

ستاره پیشین تیم ملی در بیمارستان بستری شد

کریم باوی، انتظارات خود از جامعه ورزش و شهروندان را اینطور اعلام نمود: در این ماه عزیز انسان به خدا توکل می کند. من برای کشور زحمت کشیده ام. 2 سال و 7 ماه در جبهه بودم و ترکش های زیادی در بدنم وجود دارد. 10 سال برای تیم ملی، پرسپولیس و شاهین دویده ام. دوست داشتم دست نوازشی بر سرم می کشیدند؛ اما متاسفانه تا به اکنون چنین اتفاقی نیفتاده و از سوی مسئولین با بنده تماسی گرفته نشده است.

وی در پاسخ به این پرسش که در حال حاضر در چه مرحله ای از درمان هستید، مطرح نمود: در نوبت پیوند هستم. تا خدا برایم چه بخواهد.

کریم باوی متولد شهر آبادان است. وی بیشتر دوران بازیگری خود را در دو باشگاه فوتبال شاهین و پرسپولیس سپری کرده است. او با وجود مدت کوتاه بازی برای تیم ملی فوتبال ایران یکی از پیروز ترین مهاجمان تیم ملی بوده. باوی با به ثمر رساندن 10 گل در 23 بازی ملی آمار بسیار خوبی را از خود بر جای گذاشته است. او همچنین یکی از بهترین سرزن های تاریخ فوتبال ایران به شمار می رود.

منبع: فرارو

به "ستاره پیشین تیم ملی در بیمارستان بستری شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستاره پیشین تیم ملی در بیمارستان بستری شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید