خط فراوری محلول های ضدعفونی کننده دست و اسکراب جراحی راه اندازی شد

به گزارش کلاه عطا، خط فراوری محلول های ضدعفونی کننده دست و اسکراب جراحی با دو فرمولاسیون متفاوت بر پایه الکل با ظرفیت 20 هزار بطری در روز در پارک علم و فناوری گلستان راه اندازی شد.

خط فراوری محلول های ضدعفونی کننده دست و اسکراب جراحی راه اندازی شد

به گزارش گروه دانشگاه کلاه عطا، جهادگران بخش تحقیق و توسعه شرکت دانش بنیان پارت کیمیا (دارای مجوز اداره ملزومات دارویی سازمان غذا و دارو) مستقر در پارک علم و فناوری گلستان پیروز شدند خط فراوری محلول های ضدعفونی نماینده دست و اسکراب جراحی را برای ریشه کن کردن ویروس کرونا راه اندازی نمایند.

این محلول های ضدعفونی نماینده با نام تجاری کیمیاویدون و دو فرمولاسیون متفاوت بر پایه الکل (اتانول و ایزوپروپانول) حاصل بخش تحقیق و توسعه شرکت پارت کیمیا می باشد و روزانه تعداد 20 هزار بطری در حجم های مختلف فراوری و در جای جای استان گلستان توزیع و به استان تهران ارسال می شود.

محلول های ضدعفونی نماینده کیمیاویدون دارای طیف اثر گسترده بر ویروس ها، قارچ ها و باکتری های گرم مثبت و گرم منفی به وی ژه ویروس کرونا می باشد و علاوه بر آن می تواند جذب پوست شده و به لطافت پوست نیز یاری می نماید.

لازم به ذکر است شرکت دانش بنیان پارت کیمیا پیش از شیوع ویروس کووید-19 به فراوری مواد اولیه دارویی و محلو های موضعی می پرداخت که در شرایط بحرانی کنونی با راه اندازی خط فراوریی جدید و بکارگیری تمامی پرسنل خود به صورت تمام وقت، حتی روز های تعطیل و ایام نوروز به عرضه محلول های ضدعفونی نماینده می پردازد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "خط فراوری محلول های ضدعفونی کننده دست و اسکراب جراحی راه اندازی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خط فراوری محلول های ضدعفونی کننده دست و اسکراب جراحی راه اندازی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید