خبرنگاران منابع آبی سیستان و بلوچستان محدود و نیازمند صرفه جویی در مصرف است

به گزارش کلاه عطا، زاهدان- خبرنگاران- معاون برنامه ریزی و منابع انسانی شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان گفت: منابع آبی این استان خیلی محدود است به همین سبب باید با مدیریت بهینه مصرف آب از قطعی شبکه جلوگیری کرد.

خبرنگاران منابع آبی سیستان و بلوچستان محدود و نیازمند صرفه جویی در مصرف است

شهرام محمدپور روز سه شنبه در جلسه تودیع و معارفه مدیر امور آب و فاضلاب ایرانشهر گفت: با مصرف آب به طور صحیح و مطابق الگوی مصرف از هدر رفت آن جلوگیری و تا حد ممکن نسبت به جایگزینی منابع آب اقدام کرد.

وی اضافه کرد: افزایش دما در فصل تابستان و استفاده از کولرهای آبی باعث شده در برخی از مناطق استان با کمبود آب روبرو شویم که انتظار می رود مردم در مصرف آب صرفه جویی نمایند.

وی بیان نمود: یکی از فعالیت های عمده و مورد تأکید شرکت های آب و فاضلاب، مدیریت مصرف باهدف کنترل و کاهش مصارف غیرضروری است.

وی با بیان اینکه منابع آبی استان سیستان و بلوچستان محدود است گفت: باوجود این که شرکت آب و فاضلاب استان همه کوشش خود را برای تأمین آب با کیفیت و مطلوب برای مردم معطوف نموده توصیه و تقاضای این مجموعه از مردم دقت در مصرف بهینه آب و جلوگیری از هدر رفتن آن است.

در این مراسم محمدرضا کلکلی به عنوان مدیر جدید امور آب و فاضلاب شهرستان ایرانشهر معرفی و از خدمات نارویی مدیر سابق تقدیر شد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران منابع آبی سیستان و بلوچستان محدود و نیازمند صرفه جویی در مصرف است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران منابع آبی سیستان و بلوچستان محدود و نیازمند صرفه جویی در مصرف است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید