خبرنگاران تصادف پراید در جاده خاوران تهران 4 کشته و مصدوم داشت

به گزارش کلاه عطا، تهران- خبرنگاران- تصادف پراید با کامیونت کمپرسی در جاده خاوران (جنوب پایتخت) منجر به کشته شدن خانم 28 ساله و مصدومیت شدید 3 نفر دیگر از سرنشینان این خودرو سواری شد.

خبرنگاران تصادف پراید در جاده خاوران تهران 4 کشته و مصدوم داشت

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران شامگاه دوشنبه به خبرنگار کلاه عطا گفت: ساعت 14:36 امروز حادثه تصادف در جهت غرب به شرق جاده خاوران مقابل ورودی سوم فرون آباد به سامانه 125 اعلام و بلافاصله ماموران 2 ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

سید جلال ملکی اضافه کرد: یک دستگاه خودرو پراید با 4 سرنشین خانم به هنگام حرکت و بدلایل نامعین با قسمت عقب یک دستگاه کامیونت کمپرسی برخورد کرد.

وی ادامه داد: زمانی که آتش نشانان به محل رسیدند هر 4 سرنشین پراید شامل دختر بچه 4 ساله و 3 خانم 22؛ 28 و 40 ساله در بیرون خودرو در شرایط وخیمی قرار داشتند.

ملکی گفت: پس از اقدامات عوامل اورژانس معین شد خانم 28 ساله بدلیل شدت جراحات وارده جان باخته و 3 مصدوم دیگر نیز توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.

وی با بیان اینکه علت این تصادف مرگبار در دست آنالیز کارشناسان پلیس راهور است از رانندگان خواست به هنگام رانندگی حتما فاصله طولی خود را با خودرو جلویی رعایت نمایند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران تصادف پراید در جاده خاوران تهران 4 کشته و مصدوم داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تصادف پراید در جاده خاوران تهران 4 کشته و مصدوم داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید