جسد قاضی منصوری در رومانی پیدا شده است

به گزارش کلاه عطا، یک رسانه آمریکایی گزارش داد که جسد غلامرضا منصوری، قاضی سابق ایرانی در رومانی پیدا شده است.

جسد قاضی منصوری در رومانی پیدا شده است

به گزارش گروه بین الملل کلاه عطا، حساب کاربری رسمی رادیو فردا در توئیتر به نقل از خبرنگار خود در بخارست مدعی شد که جسد غلامرضا منصوری قاضی ایرانی که قرار بود به منظور پاسخگویی به اتهامات خود به ایران بازگردد، در رومانی پیدا شده و هویت جسد نیز به تأیید رسمی رسیده است.

خبرنگار رادیو فردا در عین حال مدعی شده که غلامرضا منصوری از پنجره به بیرون پرتاب شده است.

خبرنگار این رسانه در رومانی در خصوص نحوه مراقبت قضایی از آقای منصوری می گوید که او در بازداشت نبوده اما ملزم بوده، یک بار در هفته خود را به پلیس معرفی کند. با این حال تعیین نیست آیا در طول این هفته، او به ایستگاه پلیس رفته است یا نه.

به دنبال این گزارش، بعضی از رسانه های دیگر از جمله تلویزیون رومانی نیز این خبر را تایید کردند.

تصویری که گفته می گردد تلویزیون رومانی از کشف جسد قاضی منصوری در هتلی واقع در بخارست پخش نموده است. این فیلم در شبکه های اجتماعی دست به دست می گردد.

پذیرش هتل دوک Duke ، که در نزدیکی سفارت ایران در بخارست واقع شده است، در تماس با پلیس گفته است که مردی که در هتل آن ها اقامت می نموده از طبقه بالای هتل پایین افتاده است.

قاضی منصوری یکی از متهمان پرونده فساد اکبر طبری بود. وی که در اواخر سال 1398 از کشور خارج شده بود، چندی پیش با انتشار ویدیویی در فضای مجازی از تمایل خود به بازگشت به کشور در اولین فرصت ممکن اطلاع داده بود.

چند روز پس از اعلام آمادگی غلامرضا منصوری از متهمان فراری پرونده اکبر طبری برای بازگشت به ایران پس از بازگشایی مرزها، غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضائیه از دستگیری منصوری در رومانی و تحویل وی به اینترپل اطلاع داد.

با وجود اعلام صدور اعلان قرمز (RED WANTED) برای قاضی منصوری، ساعاتی پس از اظهارنظر سخنگوی قوه قضائیه، بعضی اخبار از آزادی مشروط منصوری در رومانی به شرط عدم خروج از این کشور منتشر شد.

همچنین با وجود اینکه گفته شده درخواست اعلان قرمز صادر شده است اما نه در سایت اینترپل و در لیست اعلان قرمز افرادی که از سوی ایران تحت تعقیب قرار گرفته اند اسمی از غلامرضا منصوری وجود دارد و نه حتی به صورت مستقیم و صریح اعلام شده است که بازداشت این متهم به درخواست جمهوری اسلامی ایران بوده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "جسد قاضی منصوری در رومانی پیدا شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جسد قاضی منصوری در رومانی پیدا شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید