جزئیاتی از دیدار نوروزی رؤسای دانشگاه آزاد اسلامی 3 استان با دکتر طهرانچی

به گزارش کلاه عطا، رؤسای سه دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل گزارشی از اقدامات دانشگاه متبوع خود درباره آموزش مجازی و غیرحضوری ارائه کردند.

جزئیاتی از دیدار نوروزی رؤسای دانشگاه آزاد اسلامی 3 استان با دکتر طهرانچی

به گزارش گروه استان های خبرگزاری کلاه عطا، عزیز جوانپور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی صبح امروز در جلسه دیدار نوروزی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با رؤسای دانشگاه آزاد اسلامی 6 استان فارس، بوشهر، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل و کهگیلویه و بویراحمد به صورت ویدئوکنفرانس، گزارشی از عملکرد سال گذشته و برنامه های سال آینده حوزه متبوع خود ارائه کرد.

وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی در دوره آموزش مجازی پزشکی در سطح استان پیشرو است، اظهار کرد: کلاس های آموزش مجازی از اسفند 98 آغاز شده و همچنان در جریان است.

90 درصد کلاس های واحدهای آذربایجان غربی در فضای مجازی در حال برگزاری است

محمود پوریوسف رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان غربی و واحد ارومیه نیز با بیان اینکه 90 درصد کلاس های واحدهای سطح استان در فضای مجازی در حال برگزاری است، گزارشی درباره امور دانشجویی، فرهنگی، پژوهشی، جذب دانشجو و ... در سال گذشته و برنامه های سال جاری ارائه کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل نیز با بیان اینکه رشد و پیشرفت فرهنگی، آموزشی، پژوهشی و فناوری چارچوب کار واحدهای سطح استان است، عنوان کرد: راه اندازی مدرسه عالی کسب وکار گردشگری، راه اندازی کلینیک درمانی سلامت، سامانه آنلاین نشریات و کتابخانه ها و ... از جمله فعالیت ها و اقدامات سال گذشته بوده است.

اسحاق رسولی ادامه داد: در شرایط فعلی، کلاس های آنلاین در سطح استان در حال برگزاری است و استادان به صورت روزانه گزارش مبسوطی از نحوه ارائه خدمات به دانشجوان ارائه می کنند.

در این جلسه مواردی ازجمله برنامه های سال جاری دانشگاه آزاد اسلامی استان های فارس، بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد و گزارش عملکرد این واحدها در سال گذشته و به ویژه مقابله با شیوع بیماری کرونا و ... هم مطرح شد.

انتهای پیام/4103/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "جزئیاتی از دیدار نوروزی رؤسای دانشگاه آزاد اسلامی 3 استان با دکتر طهرانچی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیاتی از دیدار نوروزی رؤسای دانشگاه آزاد اسلامی 3 استان با دکتر طهرانچی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید