ثبت نام اعتکاف حرم مطهر رضوی شروع شد

به گزارش کلاه عطا، خبرنگاران/خراسان رضوی ثبت نام برای شرکت در مراسم اعتکاف حرم مطهر رضوی شروع شد.

ثبت نام اعتکاف حرم مطهر رضوی شروع شد

مدیر امور خدمه آستان قدس رضوی با اعلام جزئیات این خبر اظهار کرد: با توجه به نزدیک شدن ماه پرفیض رجب المرجب، برنامه ریزی برای برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم معنوی اعتکاف در مسجد گوهرشاد و مساجد وابسته به آستان قدس رضوی همزمان با سراسر کشور اجرا شده است.

محمد توکلی اضافه نمود: بر اساس اعلام ستاد اعتکاف آستان قدس رضوی در مشهد مقدس، علاقه مندان به شرکت در این مراسم معنوی از 18 دی ماه لغایت 3 بهمن ماه امسال فرصت دارند تا برای نام نویسی اقدام نمایند.

وی با بیان این که برادران متقاضی شرکت در این مراسم باید 15 سال کامل و خواهران نیز 9 سال تمام را داشته باشند، گفت: علاوه بر مسجد گوهرشاد حرم مطهر رضوی، مسجد الرضا(ع) مصلی، مسجد الرضا(ع) خواجه ربیع، مسجد الرضا(ع) احمدآباد، مسجد صدیقی ها، مسجد امام خمینی(ره) و مسجد ملاهاشم نیز از جمله مساجد تحت پوشش آستان قدس رضوی هستند که مراسم اعتکاف در آن ها برگزار می گردد.

بر اساس گزارش آستان نیوز، مدیر امور خدمه آستان قدس رضوی همچنین با اشاره به روش های ثبت نام اظهار کرد: متقاضیان می توانند برای نام نویسی عدد 8 را به سامانه پیامکی 300008030 ارسال و یا از سایت ستاد اعتکاف به نشانی www.etekaf.razavi.ir اقدام و فرم ثبت نام را تکمیل نمایند.

توکلی با بیان این که علاقمندان به شرکت در این مراسم بایستی تمامی شرایط اعلام شده در هنگام ثبت نام را مطالعه و رعایت نمایند، در غیر این صورت امکان حضور در مراسم را نخواهند داشت، اضافه نمود: متقاضیان چنانچه در مورد ثبت نام سؤالی داشته باشند می توانند با شماره تلفن های 32009091-32009092 با پیش شماره 051 تماس حاصل فرمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ثبت نام اعتکاف حرم مطهر رضوی شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام اعتکاف حرم مطهر رضوی شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید