بازارچه دائمی صنایع دستی یاسوج ایجاد می گردد

به گزارش کلاه عطا، رئیس سازمان همیاری شهرداری های استان کهگیلویه و بویراحمد صبح امروز پنجشنبه چهارم اردیبهشت ماه 99 با سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان ملاقات کرد.

بازارچه دائمی صنایع دستی یاسوج ایجاد می گردد

به گزارش کلاه عطا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد، مجید صفائی در حاشیه این نشست گفت: بازارچه دائمی صنایع دستی یاسوج یکی از دغدغه های اصلی هنرمندان صنایع دستی این استان برای تقویت و به نمایش گذاشتن هنر در این حوزه است در یاسوج ایجاد می گردد.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در سالهای گذشته یک بازارچه موقت و کوچکی برای عرضه و فروش صنایع دستی در یاسوج برپا شده است که رضایت بخش نیست، اظهار کرد: با سرمایه گذاری سازمان دهیاری و شهرداری های استان این بازراچه عظیم صنایع دستی ایجاد می گردد.

او اضافه کرد: این بازارچه در زمینی واقع در پارک ساحلی یاسوج برای ایجاد غرفه های فروش محصولات صنایع دستی هنرمندان کهگیلویه و بویراحمد با هدف اشتغال زایی و درآمدزایی حوزه صنایع دستی ایجاد می گردد.

صفائی مطرح نمود: با متمرکز کردن فراوری کنندگان در یک نقطه نه تنها زمینه معرفی فراوریات استان به مردم سایر استان ها فراهم می گردد بلکه می توان شرایط لازم برای برندسازی، تجاری سازی و توسعه کارآفرینی در بخش صنایع دستی و محصولات آن را به وجود آورد.

منبع: میراث آریا

به "بازارچه دائمی صنایع دستی یاسوج ایجاد می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازارچه دائمی صنایع دستی یاسوج ایجاد می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید