اولتیماتوم 24 ساعته وزیر صنعت برای ساماندهی بازار خودرو

به گزارش کلاه عطا، در راستای اخبار متعدد برای پیگیری شرایط بازار خودرو این بار اولتیماتوم وزیر صنعت، معدن و تجارت برای ساماندهی بازار خودرو منتشر شده است.

اولتیماتوم 24 ساعته وزیر صنعت برای ساماندهی بازار خودرو

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

وزیر صنعت، معدن و تجارت (صمت) در حاشیه جلسه بررسی شرایط بازار که با حضور جمعی از صاحبنظران، دانشگاهیان و انجمن های مرتبط برگزار شد گفت: به سازمان حمایت، شورای رقابت و ستاد تنظیم بازار تکلیف شده ظرف 24 ساعت آینده در اقدامی مشترک بازار خودرو را ساماندهی کنند و جلوی آشفتگی های موجود گرفته شود.

رضا رحمانی اضافه نمود: سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان مکلف است در روش های کنترل و نظارت خود بر بازار خودرو تجدید نظر کند و در سریعترین زمان ممکن و برای فروکش کردن تلاطم به وجود آمده در این بازار، اقدامات مقتضی را انجام و نتایج را به مردم گزارش کند.

طبق گزارش شاتا، وی اضافه نمود: شورای رقابت نیز باید تا فردا دوشنبه، طبق دستورالعمل های خود نسبت به تعیین قیمت خودرو اقدام و نتیجه را به ستاد تنظیم بازار کشور جهت تصویب نهایی ارائه کند.

رحمانی تاکید کرد: به همین دلیل ستاد تنظیم بازار نیز ضروردت دارد در اسرع وقت نسبت به تصویب نهایی تصمیمات اعلامی شورای رقابت با اولویت تامین حداکثری حقوق مردم اقدام و اطلاع رسانی کند.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به تاکیدات اجرا شده به مدیران خودروسازی کشور در جلسه روز گذشته خود با آنها، شرح داد: خودروسازان تکلیف دارند در نحوه ثبت نام متقاضیان، اصلاحات لازم را اعمال کنند و در این خصوص شفاف سازی کنند.

رحمانی گفت: هر یک از این اقدامات باید تا 24 ساعت آینده به گونه ای برنامه ریزی و عملیاتی شوند تا بازار به نحو مطلوبی مدیریت شود و مصرف کنندگان واقعی خودرو بتوانند به سهولت دسترسی به خودرو داشته باشند.

این سخنان درحالیست که اتمام حجت وزیر صمت با خودروسازان نیز امروز اعلام شده بود.

منبع: تجارت نیوز

به "اولتیماتوم 24 ساعته وزیر صنعت برای ساماندهی بازار خودرو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولتیماتوم 24 ساعته وزیر صنعت برای ساماندهی بازار خودرو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید