افزایش 70 درصدی توانمندی ها در هواناجا

به گزارش کلاه عطا، معاون هماهنگ کننده ناجا گفت: حدود 70 درصد توانمندی های ما در هوا ناجا افزایش یافته است.

افزایش 70 درصدی توانمندی ها در هواناجا

به گزارش کلاه عطا، سردار محمدعلی نوری نژاد در حاشیه بازدید از پایگاه هوایی شهید آریافر(یگان هواناجا) گفت: به دلیل شرایط بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی این گونه جلسات محدودتر و با زمانبندی خاص برگزار می شود.

وی با بیان اینکه از نظر فرمانده ناجا تقویت یگان انتظامی هوا ناجا امری مهم است، اضافه کرد: سردار اشتری برای رسیدگی به موضوعات هوا ناجا شش بار دستوراتی را ابلاغ کرد که در خصوص موضوعات مختلف مقام های ارشد ناجا برای بازدید از آخرین اقدامات انجام شده به ستاد فرماندهی هوا ناجا مراجعه کردند و بررسی های لازم را انجام دادند.

نوری نژاد شرح داد: هوا ناجا به لحاظ تخصصی یکی از یگان های افتخارآفرین در ناجا است. ماموران ما حین انجام عملیات های خود زمانی که صدای بالگردی را می شنوند، احساس امنیت و دلگرمی می کنند که این حضور فعال و هوشیاری و توانمندی خلبانان ما در عرصه های ماموریتی قابل تقدیر و شایسته است.

وی اضافه کرد: هوا ناجا به نسبت وجود پرنده و امکاناتی که در اختیار دارد در خصوص انجام ماموریت های خود و پوشش هوایی (مراسم های تهران و 22 بهمن) در نیروهای مسلح متولی پایش هوایی این مراسم ها به لحاظ ترددها و تأمین امنیت است.

معاون هماهنگ کننده ناجا با بیان این که در نیروی انتظامی بحث نیروی انسانی راهبردی است،خاطر نشان کرد: خلبان بایستی توانمند، فعال، باانگیزه، متخصص و پویا باشد تا بتواند در اجرای ماموریت ها پیروز عمل کند.

وی اضافه کرد: بررسی ها نشان می دهد حدود 70 درصد توانمندی های ما در هوا ناجا افزایش یافته است. در کنار این امر هواناجا نیازمندی های متعددی نیز در خصوص پیشبرد اهداف مدنظر خود دارد.

نوری نژاد با بیان اینکه هواناجا در بحث فناوری نیروهای مسلح در رتبه اول واقع شده است، اظهار کرد: برای استقرار واحدها ساماندهی و سازماندهی نیروها امری مهم است لذا در این خصوص اعتبارات مناسب برای اهداف خود پیش بینی کردیم.

بنا بر اعلام پایگاه اطلاع رسانی پلیس، معاون هماهنگ کننده ناجا با بیان اینکه مصوبات جلسات گذشته مسئولان ناجا تا حدود زیادی عملیاتی شده و مابقی نیز در حال اجرا است، گفت: نیازمندی های اساسی هوا ناجا باید برطرف شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "افزایش 70 درصدی توانمندی ها در هواناجا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش 70 درصدی توانمندی ها در هواناجا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید